آیا سامانه پیام کوتاه پیشرفته می خواهید؟ یاسامانه ای می خواهید که تمام راهکارهای پیامکی راداراباشد؟می خواهید از رسیدن پیام هایتان ممطمئن باشید؟آیا می خواهیدپشتیبانی 24ساعته داشته باشید؟ ویادنبال بهترین هستید؟ ویاشایدمی خواهیدباماهمکارشوید؟می خواهید بانام وبرندخودفعالیت کنید؟ یابرای سازمان خودنیازبه یک سیستم متمرکز دارید؟ آیامی خواهیدپنل مستقل دراختیارزیرمجموعه های خودقراردهید؟پس پنل های کاربری،سازمانی ونمایندگی ماراباامکانات ویژه وقیمت مقرون به صرفه وریبرندینگ کامل امتحان کنید.
سامانه پیامک کوتاه زاگرس اس ام اس بروجرد مفتخر است که با سامانه ای پیشرفته و امکاناتی بی نظیر، در زمینه ی ارائه ی خدمات ارسال و دریافت پیامک و جذب نمایندگی و بازاریابی فعال می باشد. مهمترین هدف این مجموعه رضایتمندی مشتریان و گسترش صنعت IT و پیام کوتاه در سطح میهن عزیزمان ایران می باشد و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه ی عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و موفقیت و پیروزی را امیدوار هستیم.امکان ارسال پیامک انبوه (در هر زمان و ساعت ازشبانه روز)*امکان دریافت پیامک انبوه (به صورت 24 ساعته و اتوماتیک)*امکان ارسال به تفکیک جنسیت*امکان ارسال به رده سنی خاص*امکان ارسال به منطقه پستی خاص*بازگشت اعتبار پیامهای ارسال نشده در اسرع وقت*امکان ارسال پیامک های پرسشی و پاسخی*امکان ارسال پیامک متناظر(متن پیامک متفاوت و ارسال به یکباره)*امکان ارسال پیامک زماندار(سامانه پیامک شما راطبق برنامه، در زمان و تاریخ مشخص بصورت اتوماتیک ارسال می کند)*ارسال پیامک گروهی بدون محدودیت*ارسال پیامک مناسبتی(تولد،ازدواج،تقدیر و تشکر،شروع به کار،تبریک و تسلیت)*نظر سنجی و مسابقه همراه با قرعه کشی خودکار(همراه نمودار پاسخی)*منشی پیامکی و ذخیره پیامک های دریافتی در فضای نامحدود*ارسال پیامک تبلیغاتی*داشتن شماره های همراه کل کشور ایران و بروز رسانی خودکار*داشتن دفترچه تلفن*پیش شماره   5000  - 1000*داشتن قرارداد بصورت رسمی با خریدار سامانه و پشتیبانی دائمی آموزشی و الکترونیکی*آموزش کامل سامانه به خریدار و بازاریاب*خریداران با داشتن نام کاربری و رمزعبور مشخص میتوانند مالک اصلی و رسمی سامانه پیام کوتاه بصورت دائم شوند*یکبار خرید سامانه پیام کوتاه و استفاده دائمی بدون قطع یا اتمام قرارداد*سرعت انتقال پيام به بازار هدف*ارسال پيام های خاص براي تك‌تك مشتريان و مخاطبان*هزینه پایین رسانه و نرخ پاسخ مصرف کنندگان*دسترسي دایم به مشتریان*بالا بودن میزان یادآوری و به خاطر سپاری پیام*امكان ذخيره‌سازي پيام و ارسال آن براي ديگر افراد*
برای اطلاعات بیشتر با شماره 06642513737 تماس حاصل فرمایید
آدرس: بروجرد ، میدان یادبود ، ابتدای بلوار 45 متری شهرداری ، جنب نانوایی سنگکی ، دفتر روزنامه

 
«ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و نصب نرم‌افزار»در این سرویس به شما یک شماره فکس اختصاصی تخصیص داده می شود. تمامی فکس های ارسالی به این شماره بصورت فایل PDF در ایمیل شخصی (سازمانی) شما و در صورت تمایل یک نسخه از آن در قسمت بایگانی حساب کاربریتان در سایت FAX.IR ذخیره می شود. جهت اطلاع رسانی بابت دریافت فکس نیز یک SMS به شماره موبایل شما با متن "دریافت فکس جدید از شماره ..." از سایت FAX.IR ارسال می گردد. شما می توانید شماره فکس فعلی خود را نیز به این شماره اختصاصی divert کرده و نیازی به اعلام مجدد شماره جدید خود نداشته باشید.جهت ارسال فکس، شما می توانید با ورود به حساب کاربریتان در سایت FAX.IR و انتخاب گزینه ارسال فکس، متن دلخواه خود را نوشته و یا فایل PDF، WORD، EXCEL و غیره را بارگذاری کرده و به شماره فکس (های) مورد نظر ارسال نمایید. جهت اطلاع رسانی از وضعیت ارسال فکس، SMS و ایمیلی از سایت برای شما ارسال و وضعیت را اعلام می نماید. وضعیت ممکن است "ارسال موفق"، "ارسال ناموفق به علت اشغالی خط" و یا "ارسال ناموفق به علت عدم وجود دستگاه فکس در مقصد" باشد.بطور خلاصه می توان فرض کرد، که این سرویس مانند ایمیل gmail و یا yahoo شما می باشد که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را دارا می باشد و بدین ترتیب امکان ارسال و یا دریافت فکس را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت (مانند کامپیوتر، موبایل های هوشمند و ...) بدون نیاز به نصب نرم افزار و سرور، مقدور می سازد. شما هیچگونه هزینه ای بابت مخابرات، شماره فکس، دستگاه فکس و غیره نداده و تنها اشتراک ماهیانه پرداخت می نمایید. (جزییات قیمت این سرویس در قسمت "تعرفه ها" موجود می باشد.)
برای اطلاعات بیشتر با شماره 06642513737 تماس حاصل فرمایید
آیا وب سایت پویاوکامل می خواهید؟ آیامی خواهیدسایت شخصی داشته باشیدومدیریت سایت شما آسان بوده وشخصاآن راانجام دهیدوبدون محدودیت باطراحان سایت خود درارتباط باشید؟ آیامی خواهیداز قالب هاورنگ های متنوع درسایت خود استفاده کنید؟ آیامی خواهیدسئوسایت شما بالاباشد؟یا می خواهید ماژول های جدید به سایت شما اضافه وامکانات سایت شما مرتبا به روزرسانی شود؟ویاپشتیبانی وامنیت سایت شما برایتان اهمیت دارد؟ ما این سایت را باقیمتی مناسب وامنیتی بالابرای شماطراحی می کنیم.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 06642513737 تماس حاصل فرمایید
ضبط کنید، ارسال کنید،سامانه پیامک صوتی آوانک این امکان را به کاربران خود می دهد تا با ایجاد کمپین ها ، فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای مخاطبین، ارسال و پخش نمایند. کافیست شما کمپینی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نماید و آن را برای در یک لحظه ارسال کنید.تمایل دارید پیام صوتی شما با صدایی فاخر، به همراه موسیقی متن زیبا و مناسب برای مخاطبینتان پخش شود؟ کافیست متن مورد نظر را بهمراه توضیحات برای ما ارسال کنید.اگر نگران مدیریت اطلاعات مخاطبین خود هستید، دفترچه تلفن سامانه آوانک با قابلیت برچسب زنی به اشخاص و ایجاد گروه های متعدد پیشنهاد ما برای رفع نگرانی شماست.اگر تمایل دارید از امکانات سامانه در نرم افزار های تولید خود استفاده نمایید، ما برای شما راهکار ارائه می کنیم.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 06642513737 تماس حاصل فرمایید
جستجو
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hana-news.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع اصلی بلامانع است         Design by: Meysam Ghiasvand