بدهی 650 میلیارد ریالی سازمان های دولتی و غیردولتی بروجرد به تامین اجتماعی

بروجرد - ایرنا - رئیس اداره تامین اجتماعی بروجرد گفت: سازمان های دولتی و غیردولتی شهرستان بروجرد 650 میلیارد ریال به سازمان تامین اجتماعی بدهی دارند که هرچه سریعتر باید نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

 

قدرت الله سعادتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین طلب تامین اجتماعی از شهرداری بروجرد به مبلغ 310 میلیارد ریال و سامان کاشی به مبلغ 120 میلیارد ریال می باشد.وی اظهار کرد: با توجه به اعلام طرح جدید بخشودگی جرائم حق بیمه اگر سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی اقدام به پرداخت حق بیمه خود به صورت یکجا نمایند از 100 درصد بخشودگی جرائم برخوردار می شوند.رئیس اداره تامین اجتماعی بروجرد افزود: کارفرمایانی که حق بیمه عقب افتاده خود را به صورت کامل پرداخت نکنند به صورت پلکانی از 30 تا 50 درصد بخشودگی جرائم حق بیمه را شامل می شوند. وی گفت: کارفرمایان توجه داشته باشند که بخشودگی جرائم حق بیمه تامین اجتماعی یک فرصت طلایی است که تکرار نمی شود.

تاریخ خبر: 1395/04/13جستجو
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hana-news.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع اصلی بلامانع است         Design by: Meysam Ghiasvand