همزمان با سراسر کشور
فریاد "مرگ بر اسرائیل " در بروجرد طنین انداز شد
همزمان با آخرین جمعه ماه مباک رمضان فریاد "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" در بروجرد طنین انداز شد و مردم بار دیگر با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دادند.به گزارش بازتاب بروجرد مردم ولایتمدار و روزه دار بروجرد همگام با سایر مردم شهرهای دیگر در روز جهانی قدس با حضور در راهپیمایی این روز خشم و انزجار خود را علیه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی اعلام کردند. زن و مرد، پیر و جوان، کودکان و نوجوانان، دانشجویان، مسئولان و اقشار مختلف مردم امروز بار دیگر با مشت های گره زده در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.یکی از دانشجویان بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: نامگذاری روز جهانی قدس یکی از برنامه های امام خمینی(ره) بود که همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم روزه دار در این راهپیمایی شرکت می کنند و بر علیه ظالمان فریاد می زنند.

 

 

 "محمد ابراهیمی" اضافه کرد: در حال حاضر استکبار در تلاش است تا به ره انداختن گروه هایی مانند داعش و تکفیری ذهن مردم و مسلمانان را از برخی مسائل غافل نماید اما دشمنان و در راس آنها آمریکا و اسرائیل بدانند که فلسطین و روز جهانی قدس هیچگاه فرموش نخواهند شد.وی تصریح کرد: همه ساله راهپیمایی روز جهانی قدس پر شورتر و گسترده از سال قبل برگزار می شود و این نشان می دهد که چهره دشمنان و استکبار هر روز با توجه به جنایات آنها بیشتر نمایان می شود و نفرت مسلمان از آنها افزون تر می گردد.به گفته وی حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان می دهد که ملت مسلمان تا آخر ایستاده و از ملت های مظلوم دفاع می کنند. یکی دیگر از شهروندان بروجردی گفت: حضور مردم در این روز سبب دلگرمی ملت مظلوم فلسطین می شود و با حضور خود ثابت می کنیم که مدافع مردم مظلوم هستیم و تا نابودی ظلم ایستاده ایم.


 " کرمی" اظهار داشت: روز جهانی قدس ، روز تجدید با آرمانهای امام(ره) است و همه ساله این در این روز راهپیمایی روز قدس با شکوه برگزار می گردد چرا که برگزاری با شکوه این روز دشمنان را ناکام خواهد گذاشت. به گفته وی در این روز علاوه بر اعلام خشم از دشمنان و دفاع از مردم مظلوم فلسطین، اتحاد و همبستگی ملت های مسلمان به جهانیان نشان داده می شود.به گزارش بازتاب بروجرد راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در بروجرد از ساعت 11 و نیم از میدان قیام آغاز و پس از عبور از خیابانهای شهدا، میدان شهدا، خیابان آیت اله کاشانی، چهار راه باغمیری، خیابان بحرالعلوم، میدان صفا، خیابان صفا به مصلی نماز جمعه ختم می شود.

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵جستجو
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hana-news.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع اصلی بلامانع است         Design by: Meysam Ghiasvand