نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی:
توفیق مجلس دهم در تبعیت از رهبر معظم انقلاب است
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: توفیق مجلس دهم در تبعیت از رهبر معظم انقلاب و اجرای رهنمودهای ایشان است.

"عباس گورزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: امروز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و مهمترین مسئله در مجلس دهم این است که ولایتمداری نمایندگان در این دوره به صورت عملی محقق شده و دستورات رهبری اجرایی شود. وی اضافه کرد: نمایندگان مجلس دهم باید اولویت اصلی کشور را در برنامه ریزی اقتصادی  قرار دهند و بر همگان روشن است که اولویت کشور ما مسئله اقتصاد بر پایه اقتصاد مقاومتی است . به گفته وی همه باید خود را در این مسئله مسئول بدانند و برای تحقق اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را به کار بگیرند.گودرزی اظهار داشت: نمایندگان مجلس دهم با همکاری و برنامه ریزی می توانند برای توسعه و پیشرفت گام بردارند.نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صبح امروز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز و پیام مقام معظم رهبری توسط حجت الاسلام گلپایگانی قرائت شد و سپس وزیر کشور گزارشی از روند برگزار انتخابات را بیان کردند.وی بیان کرد: بعد از مراسم افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس در حرم مطهر امام خمینی(ره) حاضر شدند و بار دیگر با آرمانهای امام(ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

تاریخ انتشار: شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵جستجو
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hana-news.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع اصلی بلامانع است         Design by: Meysam Ghiasvand