استاد "سیدغلامحسین رضوی " مبلغ قرآنی دار فانی را وداع گفت
استاد " سیدغلامحسین رضوی" متخلص به «رضایی» دارای بیش از یکصد سال خدمات خالصانه در عرصه ی ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اهل بیت صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

به گزارش بازتاب بروجرد و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، استاد " سیدغلامحسین رضوی" متخلص به «رضایی»  دارای بیش از یکصد سال خدمات خالصانه در عرصه ی ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اهل بیت صبح امروز پنج شنبه ٩ اردیبهشت ١٣٩٥ پس از یک دوره بیماری بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع و به دیار باقی شتافت .   استاد " سیدغلامحسین رضوی" متخلص به «رضایی»  فرزند: حاج سید مهدی رضوی بروجردی است که هم ایشان و هم پدرشان یکی از مدیحه و مرثیه سرایان به نام بروجردی هستند . " استاد " سیدغلامحسین رضوی" متخلص به «رضایی» متولد اول مهر ١٢٩٢ در شهر بروجرد ، دارای بیش از یکصد سال خدمات خالصانه در عرصه ی ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اهلبیت می باشد که  از ایشان دو کتاب نیز به نام های : (تجوید منظوم و منثور  - ١٣٧٧) و (مجموعه اشعار مدایح و مراثی تذکره المصائب/ مجموعه اشعار استاد و پدرشان  – ١٣٧٩) منتشر شده است.استاد " سیدغلامحسین رضوی" این سلاله پاک پیامبر به تأسی از جد بزرگوارش پیامبر گرامی اسلام (ص)در طول حیات همواره برخوردار از روحیه ای شاد ،خوش خلق و متخلق به اخلاق اسلامی بود و تمامی کسانی که از نزدیک با ایشان آشنا بودند به نکویی از این فعال قرآنی بروجردی  نام می بردند و وجه بارز اخلاقی ایشان را علاوه بر تدین و اخلاق حسنه  و قرآنی که داشتند ، درخلق خوش ، روی باز و روحیه بشاش ایشان می دانستند . به گونه ای که استاد رضوی  در روهای آخر عمر هم صرفنظر از کهولت سن بسیار خوشرو و مهربان بودند و همین رفتارش او را میان همه محبوب کرده بود .استاد " سیدغلامحسین رضوی" متخلص به «رضایی»  صبح امروز پنج شنبه ٩ اردیبهشت ١٣٩٥ ساعت ٩ صبح پس از یک دوره بیماری دار فانی را وداع و به دیار باقی شتافت . مراسم تشییع و ترحیم این استاد بزرگوار متعاقبا اعلام خواهد شد .

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵جستجو
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hana-news.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع اصلی بلامانع است         Design by: Meysam Ghiasvand